fbpx

Centrum Handlowe ATUT powstanie w Myszkowie

Koniecznie przeczytaj

Spółka BOIG Property Consulting wybuduje nowe jednokondygnacyjne centrum handlowe w Myszkowie o powierzchni 11000 m2. Budynek znajdzie się na działce w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Pułaskiego z ul. Jesionową. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na drugi kwartał tego roku, natomiast zakończenie w połowie 2023 r.

Atut Myszków będzie pierwszym nowoczesnym tego typu obiektem w mieście. Bezpośrednio przy inwestycji przebiegać będzie obwodnica, która zapewni sprawny dojazd z Częstochowy i Katowic oraz droga wojewódzka nr 793, która łączy Myszków z miejscowością Żarki.

Na powierzchni 11 tys. mkw. znajdzie się kilkadziesiąt lokali handlowo-usługowych znanych i popularnych marek, z wejściami bezpośrednio z parkingu. W ramach inwestycji powstanie także Lidl, restauracja McDonald’s, stacja paliw oraz obiekt DIY o powierzchni ok. 3 tys. mkw. Na miejscu będzie dostępnych 550 miejsc parkingowych, a cały projekt obejmie teren inwestycyjny o powierzchni o 6,4 ha.

Atut Myszków to obiekt o ogromnym potencjale handlowym. Wpływa na niego przede wszystkim doskonała lokalizacja, tuż przy kluczowych dla regionu drogach. Pojawienie się na mapie Myszkowa nowego obiektu handlowego zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do sklepów różnorodnych marek, których dotychczas brakowało w regionie, a także umożliwi robienie codziennych zakupów w jednym miejscu, szybko i wygodnie – mówi Wojciech Cieślak, Prezes BOIG, spółki odpowiedzialnej za realizację inwestycji.

Inwestorem obiektu jest spółka Atut Myszków sp. z o.o. 

Źródło:https://handelextra.pl/

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły