fbpx

ZTM bezpłatnie tylko dla uchodźców z Ukrainy. Także w Myszkowie

Koniecznie przeczytaj

Od 8 kwietnia zacznie obowiązywać zmieniona taryfa Zarządu Transportu Metropolitalnego. Będą mogły z nich korzystać osoby, które przekroczyły granicę z Polską od dnia 24 lutego, kiedy rozpoczął się bestialski atak Rosjan na naszych wschodnich sąsiadów.  

Autobusy, tramwaje i trolejbusy jeżdżą pomiędzy 41 miastami Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Rozkład jazdy autobusów kursujących w Myszkowie, należących do ZTM:

https://rj.metropoliaztm.pl/przystanki/myszkow/

  • Podczas kontroli biletów, należy pokazać ukraiński paszport lub inny dokument potwierdzający narodowość ukraińską lub dokument potwierdzający status uchodźcy wojennego.
  • Gdy będziecie potrzebować informacji lub pomocy, prosimy o kontakt z infolinią, która pracuje przez 24 h na dobę, przez siedem dni w tygodniu: 800 16 30 30/ +48 42 291 04 05.
  • Maile można wysyłać na adres: kancelaria@metropoliaztm.pl lub kontaktować się za pośrednictwem Facebook www.facebook.com/

Bieżące informacje dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz ewentualnych utrudnień na drogach można uzyskać dzwoniąc na infolinię ZTM, która pracuje przez 24 h na dobę, przez siedem dni w tygodniu: 800 16 30 30/ +48 42 291 04 05.

GZM

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły