fbpx

ZGŁOŚ SIĘ DO PASCAL TALENT SHOW

Koniecznie przeczytaj

Pokaż światu swój talent. Nie przegap Talent Show organizowanego przez Szkołę Policealną Pascal- każdy może wziąć udział! Już dziś nagraj krótki filmik i pokaż światu swój talent.

Masz szansę nie tylko na atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim na rozwój swojego talentu, wzrost popularności i wyjście z cienia. Szkoła Policealna Pascal organizuje Talent Show. Proste zasady uczestnictwa- dla każdego. Wystarczy poświęcić kilka minut łącznie, by zostać uczestnikiem!

Każdy ma jakiś talent: Śpiewasz, malujesz na mące, wyginasz ciało w zadziwiający sposób, tańczysz? Ten konkurs jest dla Ciebie. To Twoje pięć minut, nie przegap ich! Każdy ma jakiś talent- bezpłatna szkoła policealna Pascal zaprasza wszystkich do Talent Show. Zaprezentuj co potrafisz, pokaż się szerszej publiczności, wygraj laptopa albo inne, atrakcyjne nagrody. Nie ma granic wiekowych. W Talent Show Pascala może wziąć udział każdy, kto ma 18 lat oraz dzieci za zgodą rodziców. Wystarczy, że rodzice dostarczą zgodę do sekretariatu Pascala do 7 dni od momentu zgłoszenia.


Jak się zgłosić do Talent Show Pascala?


Wejdź na stronę akcji: https://pascal.edu.pl/talentshow/. Wypełnij króciutki formularz, dodaj filmik i gotowe. Każdy z uczestników Talent Show Pascala będzie miał swój profil. Nabór zgłoszeń od 1 do 29 lipca.


Kto zdecyduje o zwycięstwie?

Internauci i głosujący w sekretariatach szkoły, czyli rywalizacja jest jak najbardziej uczciwa, bo nie ma lepszych głosów niż od zwykłych ludzi. Każdy głos złożony w sekretariacie liczy się razy 3. Dlatego może warto przejść się z rodziną, znajomymi na spacer? Głosowanie potrwa od 8 do 28 sierpnia. Uczestnicy mogą promować się w mediach społecznościowych, zatem weź sprawy w swoje ręce.


Pokazanie się w Talent Show to już zwycięstwo


Głosujący wybiorą finalistów, którzy dodatkowo nagrają jeszcze jeden filmik i staną do walki o podium. W trzeciej turze głosować już będą tylko internauci. Nagrodą główna jest laptop, za drugie miejsce smartfon, a za trzecie zestaw gadżetów JBL.
Zwycięzcą jest każdy. Przełamanie barier, pokazanie się szerszej publiczności, wyjście ze strefy komfortu, zyskiwanie popularności to osobiste zwycięstwo każdego uczestnika.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły