fbpx

Zawiercie: Zbieraj korki – pomagaj zwierzakom!

Koniecznie przeczytaj

Szkoła Pascal organizuje zbiórkę plastikowych zakrętek, która przy niewielkiej pomocy uczestników przynosi wiele korzyści. Jest lato, więc to najlepszy czas, żeby pomagać także tym najmniejszym stworzeniom – pszczołom.

Akcja będzie odbywała się w każdym oddziale Szkoły Pascal. W pierwszej kolejności uczestnik może przynieść do sekretariatu niepotrzebne plastikowe korki. Często są one wyrzucane razem z butelką, ale teraz mogą mieć siłę pomagania! W zamian za ich przyniesienie otrzymasz się paczkę nasion miododajnych. Jak wiadomo pszczoły nie tylko dają nam pyszny miód, ale także przyczyniają się zapylenia niemal 80% roślin stanowiących pożywienie dla ludzi i zwierząt.

To jeszcze nie koniec, kolejną korzyścią jest to, że za każde 5 kg zebranych korków Szkoła Pascal przekaże Schronisku dla Zwierząt w Zawierciu przy ul. ul. Podmiejska 51b 5 kg karmy! Ostatnim już etapem jest oddanie przez Pascala wszystkich korków na lokalną akcję charytatywną Walczymy o Sprawność Lenki Malatyńskiej, wspaniałej dziewczynki, której potrzebna jest operacja prawej nogi w Paley European Institut.
Podsumowując jest to akcja, która wymaga od Ciebie jedynie oddania korków. Dzięki temu pomagasz schroniskom, pszczołom oraz Walczymy o Sprawność Lenki.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły