fbpx

ZAGŁOSUJ ONLINE NA MKS MYSZKÓW TV w ramach „Pucharu 1000 goli” organizowanego przez PZPN. GŁOSOWANIE DO 10 KWIETNIA

Koniecznie przeczytaj

„Puchar 1000 Goli” to akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej ze wsparciem sponsora, Fortuna Zakłady Bukmacherskie, której celem jest zapewnienie środków na rozwój klubów z niższych lig. Do inicjatywy z oryginalnym projektem kibicowskim zgłosili się przedstawiciele MKS- u Myszków.

Przedstawiamy ich autorski projekt:

MKS MYSZKÓW TV to inicjatywa kilku zapaleńców dla kibiców IV ligowego MKS-u Myszków. Kiedy nastała pandemia COVID 19, wprowadzono szereg restrykcji na czele z zamknięciem stadionów dla kibiców. Kilku „pozytywnych wariatów” wpadło na pomysł stworzenia telewizji klubowej i transmitowania meczów ukochanej drużyny na żywo. Ruszyły rozgrywki ale kibice, nawet u siebie nie mogli zobaczyć na żywo swoich ulubieńców. Żeby uradować fanów swojej drużyny, dać im poczuć chociażby namiastkę meczowych emocji, na początek przy pomocy smartfona i relacji live na facebooku rozpoczęliśmy transmisje meczów z udziałem niebiesko-białych, dodatkowo dodaliśmy własny komentarz. Był to promyk słońca i miód na serca kibiców w tych ciężkich, dziwnych i zwariowanych czasach. Z biegiem czasu smartfona zamieniliśmy na bardziej profesjonalną kamerę i zamierzamy się cały czas rozwijać, żeby każdy kibic MKS-u Myszków wiedział co „piszczy” w klubie. Miał możliwość oglądania meczów wyjazdowych na żywo, wywiadów z piłkarzami, trenerami, materiałów o funkcjonowaniu klubu, pozostałych drużynach seniorskich i młodzieżowych.

Naszym celem jest rozwój telewizji klubowej. Przeniesienie transmisji z facebooka na platformę youtube, żeby umożliwić dostęp jak najszerszej grupie kibiców. Środki przeznaczymy na niezbędne doposażenie sprzętowe (zakup m.in. słuchawek/mikrofonów spikerskich, strem decka, routera, innych niezbędnych akcesoriów) oraz bieżące funkcjonowanie. Naszym celem jest, żeby każdy kibic MKS-u i nie tylko, który znajduje się nawet na drugiej półkuli i nie może kibicować swojej drużynie na żywo poczuł się dzięki nam tak, jakby siedział na trybunach.

Obecnie trwa głosowanie online na najlepszy projekt.

ODDAJ GŁOS: https://puchar1000goli.pl/projekty/mks-myszkow/

Plebiscyt potrwa do 10 kwietnia do godziny 23:59. W jego wyniku zostanie wyłonionych po dwóch finalistów z każdej kategorii. Finaliści już będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż czeka na nich zaproszenie VIP na finał Fortuna Pucharu Polski. Tam specjalnie powołane jury zdecyduje o przyznaniu nagrody finałowej, czyli wsparcia finansowego dla zwycięskiego projektu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, z podsumowaniem 2021 roku, który został przygotowany przy naszym udziale.

red. Bartosz Żołnierczyk

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły