fbpx

Niezapomniane wrażenia w Vitality Studio w Częstochowie. Masaże, SPA, grota solna i wiele innych rozrywek w atrakcyjnych cenach i pakietach

Koniecznie przeczytaj

Vitality Studio w Częstochowie to wyjątkowe miejsce w którym zregenerujesz zmęczone ciało i wzmocnisz siły ducha. Szereg usług prowadzonych przez profesjonalnych i wykfalifikowanych pracowników pomoże uczynić dla Ciebie bądź twych bliskich wyjątkowy dzień relaksu.

Oferujemy szeroką ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wykonywane przez nas zabiegi mają na celu przede wszystkim złagodzenie stresu oraz napięcia, a także pielęgnacje i odmłodzenie skóry.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi mnogość rodzajów masaży: klasyczny, relaksacyjny, gorąco czekoladą, gorącymi kamiennymi i inne.
Zabiegi na twarz: Infuzja tlenowa, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, zabiegi odmładzające i dotleniające, zabiegi dla cer trądzikowych, fale radiowe, masaż twarzy Kobido.

PEŁNA OFERTA: https://vitality-studio.pl/

Studio udostępnia rozbudowane rytuały SPA, w ramach których wykonywane są pakiety zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Masaże, lub Rytuały dla dwojga to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu, oraz doskonały pomysł na prezent. Odżywcze zabiegi na dłonie i stopy, Terapie naturalne: Świecowanie uszu, body detox, seanse w grocie solnej.

Budynek posiada dwa klimatyczne gabinety z dostępem do sauny infrared, oraz prysznica. Do dyspozycji gości jest również poczekalnia.

Vitality Studio, Okólna 84, 42-218 Częstochowa

Tel: 731 849 312

FB: https://www.facebook.com/vitalityczestochowa/?ref=page_internal

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły