Myszkowscy radni zdecydowali o budowie kolejnego boiska dla dzieci i młodzieży w Myszkowie

Na XXXIII Sesji rady Miasta Myszkowa, która miała miejsce w dniu 29 grudnia 2020 roku, radni podjęli szereg decyzji dotyczących inwestycji na terenie miasta.Klub Radnych Samorządowej Inicjatywy Lewicy złożył wniosek o nową inwestycję – budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie.

W ramach inwestycji przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie powstanie nowoczesne wielofunkcyjne boisko. Obiekt sportowy, o którym tutaj piszemy będzie obejmował : jedno boisko do piłki nożnej, dwa boiska do gry w koszykówkę i korty tenisowe.

Dzięki poprawce do budżetu, którą radni przegłosowali, miasto Myszków zyska kolejny nowoczesny, przyszkolny obiekt sportowy. Takie obiekty maja już 3 placówki edukacyjne na terenie naszego miasta. Ta będzie czwarta. Radni Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości zadeklarowali, że do końca kadencji tej rady miasta ( 2023 rok ) zrobią wszystko, by takich wielofunkcyjnych boisk było na terenie Myszkowa aż 8. Potrzeby mieszkańców są w tej mierze duże ( i jasno sprecyzowane) , a budowa tego typu obiektów będzie świetną inwestycją w zdrowie dzieci i młodzieży w Myszkowie.