fbpx

MDK Myszków w latach 70 i 80. Archiwalny film TVP

Koniecznie przeczytaj

Telewizja Polska w ramach projektu „Digitalizacja Regionalnego Dziedzictwa Telewizyjnego i Filmowego z Archiwum TVP S.A.”, udostępniła bezpłatnie audycje: „Wiadomości kulturalne”, w której prezentuje działalność Myszkowskiego Domu Kultury w latach 70 i 80.

Audycja z cyklu „Wiadomości kulturalne”. Prezentacja działalności Myszkowskiego Dom Kultury, który organizuje imprezy i zajęcia dla zakładów pracy i społeczeństwa miasta oraz powiatu myszkowskiego. Prężnie działają przeróżne sekcje m in. muzyczna, zespoły baletowe. Działalność tej placówki kulturalnej nie ogranicza się tylko do udzielania konsultacji i instruktażu przez pracowników, ale także do udzielania pomocy materialnej czyli wypożyczanie materiałów repertuarowych, wypożyczania sprzętu muzycznego i fotograficznego. Placówka ta może się pochwalić bardzo dobrą współpracą z zakładami pracy. Możemy podziwiać fragmenty dziecięcych zajęć rytmiczno-baletowych oraz przygotowanie do przedstawienia w zespole teatralnym – słyszymy w prezentacji w filmie.

Film dostępny bezpłatnie pod linkiem:

https://cyfrowa.tvp.pl/video/miejsca,myszkowski-dom-kultury,59847560?fbclid=IwAR00ceujKVczacEDNEIrD1Tzogar5fONDjwSHCZSn0W4cZsxW9t1V7-542s

FOTO: TVP S.A.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły