fbpx

LA BOMBE w SOSNOWCU – gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Bilety w promocji na Święta taniej o 20%!

Koniecznie przeczytaj

Agencja Artystyczna Idea Art  zaprasza na wyjątkowy spektakl komediowy LA BOMBE. Niezapomniane widowisko w gwiazdorskiej obsadzie już 23 kwietnia br. w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w Sosnowcu, ul. Warszawska 2 o godz. 17.00Bilety o 20 % taniej. Promocja kończy się w poniedziałek 18 kwietnia o godzinie 20:00.

Spektakl „La Bombe” to francuska sztuka z błyskotliwym, ciętym dialogiem. To historia małżeństwa poszukującego z ogromnym zaangażowaniem nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek, choć dotychczas wszystkie teorie zawiodły. Dają sobie kolejną szansę i postanawiają podczas urlopu na malowniczej Korsyce odnaleźć iskrę do dawnej płomiennej miłości.

Towarzyszy temu przyjaciel rodziny, który pod maską przebojowego uwodziciela kryje swoje niepewności i porażki. Zawsze można na niego liczyć, zawsze służy wsparciem i dodaje otuchy. Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues – wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

La Bombe to historia nieobojętna. La Bombe to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.

Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską z francuską muzyką i korsykańskim zachodzącym słońcem w tle.

Idea Art
COMTV.pl

Obsada wymiennie:
Caroline:
 Anna Czartoryska – Niemczycka/ Katarzyna Glinka
Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek
Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura
Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki
Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent:
 IDEA ART Hubert Ziętala
Autor:
 Carole Greep
Tłumaczenie:
 Beata Geppert
Scenografia:
 Witold Stefaniak
Kostiumy:
 Aneta Suskiewicz

BILETY SOSNOWIEC: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/67681/Sosnowiec/LA+BOMBE/

red. Bartosz Żołnierczyk

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły