fbpx

Lista miejsc w Myszkowie uwzględniających Kartę Dużej Rodziny

Koniecznie przeczytaj

Gmina Myszków realizuje Program Pomocy dla Rodzin Wielodzietnych pn.: „Nasza Duża Rodzina”.

Zgodnie z Ustawą z 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny rodziny wielodzietne mogą korzystać z ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny która jest przyznawana wszystkim uprawnionym zamieszkałym na terenie kraju. Od 1 stycznia 2018r. Karta Dużej Rodziny jest dostępna w dwóch formach: tradycyjnej ( tj. plastikowej) i elektronicznej (na urządzeniach mobilnych). Mieszkańcy miasta Myszkowa składając wniosek o ogólnopolską kartę mogą równocześnie wnioskować o kartę gminną.

Lokalna Karta „ Nasz Duża Rodzina” przyznawana jest bezpłatnie dla rodzin:

z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Prawo do posiadania karty przysługuje członkowi rodziny wielodzietnej, przez którą rozumie się Godzinę, w której rodzic( rodzice) lub małżonek rodzica mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci:

  • w wieku do ukończenia 18 roku życia,
  • w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w: al szkole – do dnia 30 września następującego po końcu roku szkolnego,

b/ w szkole wyższej — do dnia 30 września roku w którym jest planowane ukończenie nauki zgodnie z oświadczeniem,

bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Rodzice oraz małżonek    rodzina otrzymują kartę na czas nieokreślony.

Karta „Nasza Duża Rodzina” umożliwia członkom rodziny wielodzietnej korzystanie z ulg oferowanych przez następujących partnerów:

Miejski Dom Kultury – rabat 50% na kino i imprezy organizowane przez MDK.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – rabat 50% na basen i oferowane usługi.

PKS Południe Sp. z o.o. – LZ Apolinary Lazar, Marcin Lazar spółka jawna – rabat 50% (bilet ulgowy) na przejazd komunikacją miejską.

Sokpol Sp. z o.o. – rabat 10% na produkty ze sklepiku firmowego, które są w stałej ofercie. Pizzeria Capri – rabat 5% na całą ofertę wraz z organizacją imprez okolicznościowych. Rabat nie obejmuje zamówień realizowanych z dowozem.

Hurtownia Papiernicza Biuro A-Z Iwony Wysockiej – rabaty na materiały papiernicze, 3% przy zakupie do wysokości 50 zł. oraz 5% powyżej tej kwoty. Adresy hurtowni:

42-300 Myszków ul. Słowackiego 32,

„Jubiler” Marianna Miśta – rabat 5% na zakupy w sklepie. Adres sklepu: u1. Kościuszki 45, 42-300 Myszków

Salon Fryzjerski ”Image” Małgorzata Łapeta – rabat 10% na usługi w salonie. Adres salonu:   ul. Sucharskiego 32A/23, 42-300 Myszków.

„Berywit” Beata Witkowska – rabat 5% na zakupy w sklepach. Adresy sklepów: 42-300 Myszków ul. Kościuszki 43, 42-300 Myszków, ul. Sucharskiego 50.

Zbigniew Jawornik Salon Fryzjerski „JAWORNIK” – 15% rabatu na uslugi świadczone przez salon z siedzibą w Myszkowie przy ul. Pułaskiego 22.

„FOBOS” Ferdynand, Janas, Maszczyk Sp. jawna – rabat 10% na uslugi myjni samochodowej w Myszkowie przy ul. Krasickiego 1.

PPłIU Jola-Moda s.e. Marek Ferdynand, Jolanta Ferdynand-Zięba – rabat 10% na zakup sukien (komunijnych, wieczorowych, ślubnych) w salonie firmowym w Myszkowie przy ul. Krasickiego 1.

Centrum Językowo-Szkoleniowe PRYMUS – rabat 40% na zajęcia językowe w grupach; ul. Sikorskiego 53A, 42-300 Myszków.

Sklep Farb i Lakierów „TABU” – rabat 5% na zakupy w sklepie przy ul. Kościuszki 27M w Myszkowie.

Laboratorium Fotograficzne JURAFOTO, ul. Kościuszki 18, 42-300 Myszków

  • rabat 25% na zdjęcia do dokumentów
  • rabat 10% na wywoływanie zdjęć
  • rabat 10% na pozostałe usługi

Sklep internetowy www.sklep.swiatkwiatow.pl – rabat 5% na cały asortyment sklepu dostępny na stronie www.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły