fbpx

Jakie zmiany w budynku MDK w Myszkowie?

Koniecznie przeczytaj

W tamach przebudowy budynku MDK w Myszkowie – ETAP III, wykonane zostaną roboty głównie wewnątrz budynku na parterze i w piwnicy w rejonie tylnego wejścia do budynku i od strony ulicy Kościelnej.

Zakres etapu obejmuje przebudowę części pomieszczeń na parterze polegającą na poszerzeniu korytarza między salą widowiskową i salą muzyczną kosztem szerokości tej sali, przebudowę dwóch garderob dla artystów wraz z wewnętrznymi łazienkami, przebudowę dwóch sal muzycznych, czterech małych salek muzycznych (do ćwiczeń indywidualnych), pomieszczenia magazynowego, pomieszczenia porządkowego, WC ogólnodostępnego i holu przeładunkowego przy zasceniu. Roboty w piwnicy obejmują przebudowę węzła cieplnego, pomieszczenia magazynowego i archiwum. Zakres przebudowy na I piętrze i dachu to tylko nowe przewody wentylacyjne z przebudowywanych pomieszczeń parteru i piwnicy. We wszystkich pomieszczeniach remontowanych wymianie podlegają również wszystkie instalacje wewnętrzne.

 Dofinasowania otrzymano w ramach programu Polski Ład oraz z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Trwa postępowanie.

Miasto Myszków

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły