fbpx

Jakie nowe inwestycje w Myszkowie?

Koniecznie przeczytaj

Z środków pozyskanych w ramach środków unijnych, krajowych i wojewódzkich, miasto Myszków planuje prężne inwestycje. Przedstawiamy kolejno:

 1. Wniosek o dofinansowanie złożony w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych na realizacje inwestycji „Przebudowa budynku Miejskiego Domu Kultury wraz z instalacjami – etap III” — środki krajowe, Edycja II -przekazany do decyzji, w trakcie rozpatrywania. Wartość inwestycji: 5 600 000,00 zł.
  Procent dofinansowania: 89,29 %.
 2. Wniosek o dofinansowanie zadania „Przebudowa wnętrza budynku Miejskiego Domu Kultury wraz z instalacjami – etap III” ze Środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury 2022. Środki krajowe. Przyznane dofinansowanie 450 000,00 zł.
 3. Wniosek złożony w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” organizowanego przez Kancelarie Prezesa Rady Ministrów na zakup i montaż masztu i flagi narodowej. Montaż przed budynkiem Urzędu Miasta. Środki krajowe. Przyznane dofinasowanie: 8 000,00 zł.
 4. Wniosek o dofinansowanie złożony w ramach Rządowego Funduszu Polski Lad: Programu Inwestycji Strategicznych na realizacji inwestycji „Rewitalizacja terenu rekreacyjnego „Pohulanka” w Myszkowie” — środki krajowe, Edycja III — Przekazany do decyzji, w trakcie rozpatrywania. Wartość inwestycji: 5 697 958,38 zł. Procent dofinansowania: 86%.
 5. Wniosek o dofinansowanie złożony w ramach rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych na realizacje inwestycji „Rewitalizacja infrastruktury na terenie osiedli mieszkaniowych w Myszkowie — I etap teren ul. Wolności 27″ — środki krajowe, Edycja III — PGR- przekazany do decyzji, w trakcie rozpatrywania. Wartość inwestycji:
  2 266 896,27 zł. Procent dofinansowania: 88,23 %.
 6. Wniosek o dofinansowanie złożony w ramach Rządowego Funduszu Polski Lad: Programu Inwestycji Strategicznych na realizacje inwestycji „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Myszkowie”.
  Edycja II – przekazany do decyzji, w trakcie rozpatrywania.
  Wartość inwestycji: 7 771 768,91 zł. Procent dofinansowania: 85%.
 7. Wniosek o dofinansowanie zlo2ony w ramach Rządowego Funduszu Polski Lad: Programu Inwestycji Strategicznych na realizacje inwestycji „Budowa budynku klubowego oraz 2 kortów do tenisa w Myszkowie” — środki krajowe, Edycja II -przekazany do decyzji, w trakcie rozpatrywania. Wartość inwestycji: 8 089 411,45 zł
  Procent dofinansowania: 90 %.
 8. Złożony wniosek do Ministra sportu i turystyki o dofinansowanie zadania inwestycyjnego „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z bieżnią, wiatami rowerowymi, wiatą śmietnikową. i droga wewnętrzna przy ZSP nr 3 w Myszkowie” w ramach programu Sportowa Polska Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej Edycja 2022. Środki krajowe. Wniosek w trakcie rozpatrywania. Wartość inwestycji: 2 111 503,96 zł.
  Procent dofinansowania: 33 % od kosztów kwalifikowanych.
 9. Złożony wniosek do Ministra sportu i turystyki o dofinansowanie zadania inwestycyjnego „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie” w ramach programu Sportowa Polska Program. Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej Edycja 2022. Środki krajowe. Wniosek w trakcie rozpatrywania.
  Wartość inwestycji: 1 399 016,15 zł.
 10. Złożony wniosek o dofinansowanie inwestycji związanych z poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach Marszałkowskiego Programu poprawy bezpieczeństwa na drogach województwa Śląskiego, dla zadania „Budowa oświetlenia ulicznego przy Przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki w Myszkowie”. Wartość inwestycji: 60 000,00 zł. Procent dofinansowania: do 50 %.

FOTO: http://www.maleccy.com/

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły