fbpx

9. Jurajski Festiwal Fotograficzny zaprasza!

Koniecznie przeczytaj

Jurassic Photo Team zaprasza na 9. Jurajski Festiwal Fotograficzny w siedzibie Hotel Fajkier Wellness & SPA; Lgota Murowana 37a, Kroczyce w dniach 25-27 lutego b.r.

Oficjalne otwarcie 9. JURAJSKIEGO FESTIWALU FOTOGRAFICZNEGO nastąpi w piątek 25 lutego, będzie to także dzień inspiracji, spotkań autorskich oraz warsztatów indywidualnych w mniejszych podgrupach, a zwieńczeniem tego dnia będzie wieczorna zabawa integracyjna.
W sobotę 26 lutego planowane są już tradycyjne – całodniowe warsztaty z podziałem na 4 grupy oraz wykłady tematyczne. Ostatni dzień Festiwalu 27 lutego odbędą się warsztaty obróbki, warsztaty edycji zdjęć oraz podsumujemy wszystko wydrukami fotograficznymi. Ze względu na obostrzenia i sytuację epidemiczną w naszym kraju będziemy musieli dostosować się do panujących na dany termin obostrzeń. Światło to jedna z najważniejszych wartości w fotografii. Światło tworzy klimat obrazu. Dobrze wykorzystane światło maluje niepowtarzalne kadry, wykorzystane w nieumiejętny sposób potrafi ten sam obraz zepsuć.

Festiwal odbędzie się w niesamowitym miejscu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska w Hotelu Fajkier *** Wellness SPA w Kroczycach. To już kolejny Festiwal Fotograficzny organizowany p na Jurze. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem. W ciągu tych dni uczestnicy spotkają się z znanymi fotografami oraz specjalistami w danych dziedzinach. 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „ART OF LIGHT”, gdzie będziemy odkrywać je w fotografii :

– PORTRET
– REPORTAŻ
– KREACJĘ
– FINE ART
– EDYCJĘ
– NATURĘ / PRZYRODĘ
– OBRÓBKĘ GRAFICZNĄ

Po raz pierwszy w historii tej imprezy organizujemy 3 dniowe Warsztaty Filmowe: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/warsztaty-filmowe/

WYŻYWIENIE: STANDARD / VEGAN
Przedsprzedaż trwa do 13.02.2022 roku

ZAPISY / INFO: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/

iTVregion

PARTNERZY:

Źródło: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/

Foto: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/

- Advertisement -spot_imgspot_img

Podobne artykuły

- Reklama -spot_img

Najnowsze artykuły